,

Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET)

Doggie
Stok:

Stokta


Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET), Orjinal Doggie- Hakiki Deri – Stoperli – Köpek Eğitim Boğma Tasma

 86,45 98,45

 82,13 93,53 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım

Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET)

Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET), bitkisel işlenti ile işlenmiş, yüksek mukavemetli belli oranda su geçirmezlik özelliği bulunan, paslanmaz krom kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.

Tasmanın her iki ucuda kendinden örgülüdür. Ürünün uçlarında toka yerine halka olup boğmalı eğitimci tasması olarak kullanılmaktadır.

Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET) Özellikler:

  • Eğitimci Serisi: Eğitimci serisi köpek tasması daha çok profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olan üründür. Evcil dostumuzun ve sahibinin eğitimine yardımcı olmak üzere tasarladığımız özel ürünlerdir.
  • Vegetal Seri: Boyun tasması ürünümüzde kullandığımız Vegetal Deri Türkiye de bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Yapısı itibarı ile her bir deri kendine özgü cilt yapısı ve görünümü ile kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler doğal bir malzeme olduğundan kötü hava koşulları güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkileri gidermek için gerçek deriden mamul ürünlerin belirli aralıklar ile temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler için gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına dayanım gibi bazı standartları karşılaması için özel olarak yaptırıyoruz.
  • Saraç El Dikişi: Bu üründe saraç el dikişi tekniği kullanılmış olup montajında mumlu saraç ipi ile gayet sağlam ve uzun ömürlü bir ürüne dönüşmüştür.
  • Döküm Karabinalar: Karabina kancalarımız kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde ürüne mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET) Ölçü:

Beden Seçim Tablosu
BEDENTasma GenişliğiEn Dar ÖlçüEn Geniş Ölçü
S1,5 cm20 cm40 cm
M1,5 cm20 cm50 cm
L2 cm20 cm60 cm

Lütfen dikkat : 

  • Ürün üzerinde bulunan deri stoper, tasmanın ayarladığınız mesafeden fazla açılmasını engelleyerek gezdirme sırasında köpeğinizin boynundan çıkmasını önlemektedir.
  • Seçeceğiniz ürünü lütfen can dostunuzun bedenine uygun olarak veya emin değilseniz 0850 304 6867 – 0552 242 5767 nolu destek hattımızdan yardım alarak sipariş ediniz. 
Beden

, ,

Marka

Renk

, , , ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım

1 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Deri Boğmalı Eğitimci Köpek Boyun Tasması (BET) ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.