Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT)

Doggie
Stok:

Stokta


Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT), Paslanmaz Kaynaklı Zincir Köpek Gezdirme

 59,76 106,76

 56,77 101,42 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT)

Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT), yüksek mukavemetli antibakteriyel dokumadan, paslanmaz Krom kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.

Gezdirmenin dokuma elçek kısmında elinize zarar vermeyen antikanserojen yumuşak doku kullanılmıştır.

Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT) Özellikler:

 • Konfor Naylon Serisi: Konfor Naylon serisi ürünler gezdirme tasması yapımı ve evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmış olup naylon dokuma altına yumuşak dolgu malzemesi ile yastıklayarak dikilmiş ve birleştirilmiştir.
 • Naylon Dokuma: Firma olarak seçtiğimiz naylon dokumalar dokuma gezdirme tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar kötü hava koşulları ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda Naylon ürünlerimiz yapısı itibariyle sağlamlık ve dayanıklılığın yanı sıra çok canlı renklerde yumuşak bir yapı ve çekici bir görünüm ile aksesuarlarda sıkça tercih edilir olmuştur.
 • Kauçuk Dolgu Ped: Kauçuk dolgu ped; özel kauçuk materyal su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanıklı üzeri nylon kumaş kaplı her evcil dostumuzun boynuna mükemmel uyum sağlayan ve pet sahipleri için de ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.
 • Döküm Karabinalar: Karabina kancalarımız kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde ürüne mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.
 • Burgu Zincirler: Burgu zincir modeli, sektörde en çok talep gören zincir modeli olup her bir zincir baklası kaynaklı olup mükemmel sağlamlık ve şıklık vermektedir. Aynı zamanda paslanmaz krom kaplama olması da ürünün dayanımını artırmaktadır.

Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT) Ölçü:

BedenŞerit GenişliğiGezdirme Uzunluğu
XXS2 cm110 cm
XS2,50 cm110 cm
S3 cm110 cm
M3,50 cm110 cm
L4 cm110 cm
XL4,50 cm80 cm

doggie gezdirme kayışları ölçü klavuzu

Beden

, , , , ,

Marka

Renk

, , , , ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

1 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Dokuma Elçekli Zincir Köpek Gezdirme (DZGT) ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.