Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi)

Doggie
Stok:

Stokta


Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi), Pratik Tak-Çıkar Klipsli – Geniş Uzunluk Ayar Olanağı

 37,91

 36,01 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi)

Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi), yüksek mukavemetli antibakteriyel etiketli dokumadan ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir. Naylon dokuma üzerine ipeksi polyesterden dekoratif desenler dokunmuştur. Uzunluğu ayarlanabilir ve plastik klips sayesinde tak çıkar çok pratiktir. Üründe kullanılan metal aksesuarlar, paslanmaz, kaliteli nikel kaplamadır.

Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi) Özellikler:

 • El Yapımı: Kocaman Pet bünyesinde üretilen tekstil bazlı ürünlerde %95’e varan oranlarda el işçiliği ve emeği söz konusudur. Elinize aldığınız her ürün, şirketimiz bünyesinde çalışan ustalarımızın onlarca yılı aşkın tecrübesi ve mesleklerine yönelik ilk günkü gibi taze ve bitmeyen heyecanları ile üretiliyor. Her bir ürünümüz, en az 25 farklı kişinin tecrübesi ve becerisi ile yoğruluyor ve ardından sıkı kontroller sonucu sizlere ulaşıyor. Sizlerin satın aldığınız her ürünün, size layık olabilmesi adına kocaman ailesi olarak daima en iyisini hedefliyor ve bu amaçla çok çalışıyoruz.
 • Naylon Dokuma: Firma olarak seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma gezdirme tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.
 • Ayarlı Dokuma Seri: Ayarlı Nylon Serisi ürünlerimiz, çok kolay ayarlanabilir ayar tokaları ile donatılmıştır. Hem kolay kullanım sağlaması hem de petinizin değişen ölçülerine kolayca uyum sağlayabilmesi sebepleriyle sıklıkla tercih edilen köpek tasması olarak ürün yelpazelerinde yerini almıştır.
 • Metal Aksesuarlar: Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.
 • Plastik Klipsler: Dayanıklı ve güçlü poliasetal hammadde ile üretilen plastik tokalarımız, yüksek mukavemete sahiptir. Ürünümüz, kullanıldığı alanın gerektirdiği ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm standartları fazlasıyla karşılamaktadır.

Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi) Ölçüler:

BedenGenişlikEn Dar ÖlçüEn Geniş Ölçü
S15 mm25 cm40 cm
M20 mm30 cm45 cm
L25 mm40 cm50 cm

Kullanım Talimatları ve Uyarılar:

 • Dokuma boyun tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır.
 • Boyun tasması olan ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.
 • Dokuma Desenleri Farklılıklar Arzedebilir. Görsel Temsilidir.
Beden

, ,

Marka

Renk

, , , , ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

1 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Etiketli Ayarlı Köpek Boyun Tasması (EABT Serisi) ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.