Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT)

Doggie
Stok:

Sadece 1 adet kaldı


Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT), %100 Deri – Orijinal Doggie Gezdirme Kayışıdır.

 85,41

 81,14 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT)

Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT), bitkisel işlenti ile işlenmiş, yüksek mukavemetli belli oranda su geçirmezlik özelliği bulunan, paslanmaz krom kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.

Gezdirmenin elçek kısmında elinize zarar vermeyen antikanserojen yumuşak doku kullanılmıştır.

Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT) Özellikler:

 • Konfor Serisi : Konfor serisi köpek gezdirme tasması evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmış olup doğal derilerin altına yumuşak dolgu malzemesi ile yastıklanarak dikilmiş ve birleştirilmiştir.
 • Kauçuk Dolgulu Ped : Kauçuk dolgu ped özel kauçuk materyal su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanıklı üzeri nylon kumaş kaplı her evcil dostumuzun boynuna mükemmel uyum sağlayan ve pet sahipleri için de ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.
 • Vegetal Deri :  Deri gezdirme ürünümüzde kullandığımız Vegetal Deri Türkiye de bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Yapısı itibarı ile her bir deri kendine özgü cilt yapısı ve görünümü ile kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler doğal bir malzeme olduğundan kötü hava koşulları güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkileri gidermek için gerçek deriden mamul ürünlerin belirli aralıklar ile temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler için gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına dayanım gibi bazı standartları karşılaması için özel olarak yaptırıyoruz.
 • Döküm Karabinalar : Karabina kancalarımız kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde ürüne mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT) Ölçüler:

BedenŞerit GenişliğiGezdirme Uzunluğu
XS1,5 cm155 cm
S2 cm120 cm
M2,50 cm100 cm
L3 cm70 cm
 • Bedenlerde şerit genişliği arttıkça gezdirme uzunluğu kısalmaktadır.
Beden

, , ,

Marka

Renk

, , ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

1 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Comfort Klasik Deri Köpek Gezdirme Kayışı (GZT) ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.