Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi)

Doggie
Stok:

Sadece 1 adet kaldı


Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi), El Örgüsü Dayanıklı Dokuma Köpek Gezdirme Kayışı

 85,41 136,87

 81,14 130,03 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım

Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi)

Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi), yüksek mukavemetli antibakteriyel dokumadan, paslanmaz nikel kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.

Gezdirmenin elçek kısmı tamamen kendinden örgülü olup herhangi bir malzeme ile birleştirilip dikilmemiştir.

Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi) Özellikleri:

  • El Örgüsü: Bu ürün el örgüsü tekniği kullanılarak tamamlanmıştır. Bu sayede her bir ürün kendi özgün karakterini yansıtmakta ve yüzde yüz el işçiliği ile üretilebilmektedir.
  • Döküm Karabinalar: Karabina kancalarımız, kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde pet ürünlerine, mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünümüz, paslanmaya karşı yüksek dayanımlı krom kaplama ile tamamlanmıştır.
  • Klasik Seri: Klasik Serisi köpek gezdirme tasması geçmişten günümüze kabul görmüş, basit ama işlevsel, tüm özellikleri bünyesinde barındıran seridir.

Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi) Ölçüler:

BedenKayış UzunluğuKayış Kalınlığı
S110 cm15 mm
M80 cm20 mm
L60 cm25 mm

Kullanım Tavsiyeleri ve Uyarılar:

  • Dokuma gezdirme tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır.
  • Tüm gezdirme kayışı modellerimiz tamamen gezdirme amaçlı olduğundan dolayı ASLA evcil hayvanınızı bağlama amacıyla kullanılmamalıdır. Bunun için bahçe bağlama zincirlerini kullanmanızı öneririz.
  • Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.
Beden

, ,

Marka

Renk

, , ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım

1 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Örgü Dokuma Eğitimci Gezdirme Kayışı (DOGT Serisi) ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.