Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması

Doggie
Stok:

Sadece 1 adet kaldı


Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.

 94,05 164,05

 89,35 155,85 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması

Bitkisel işlenti ile işlenmiş, yüksek mukavemetli belli oranda su geçirmezlik özelliği bulunan, paslanmaz krom kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.

Derinin alt kısmında evcil hayvanlarınızın boynuna zarar vermeyen antikanserojen yumuşak doku kullanılmıştır.

 

Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması  Özellikler

Deri özelliği : Tek kat, alt kısmı softlu

Süsleme :  Sade

Renkler : ●Siyah ●Kahve ●Kırmızı ●Mavi ●Kamel

 

gos tasmas olc | Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Köpek Göğüs Tasması Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.

KODBedenYaka ÖlçüsüUygun Köpek Türleri
SPR-XSXS30-45 cm.1-10 kg arası köpekler (Chihuahua, yorkshire terrier, pekingse, terrier, dachshund) gibi kullanabilir.
SPR-SS40-60 cm.5-15 kg arası köpekler (Chihuahua, yorkshire terrier, pekingse, terrier, dachshund) gibi kullanabilir.
SPR-MM50-70 cm11-25 kg arası köpekler (french bulldog, cocker, beagle, shar pei, dalmaçyalı, border collie, ingiliz bulldog) gibi kullanabilir.
SPR-LL60-85 cm.25 -40 kg arası köpekler (Labrador retriever, golden retriever, alman çoban köpeği, boxer, belçika çoban köpeği) gibi kullanabilir.
SPR-XLXL65-95 cm.40 kg üstü köpekler (bullmastiff, rottweiler, great dane, neapolitan mastiff, saint bernard, doberman) gibi kullanabilir.

 

Lütfen dikkat : 
Seçeceğiniz ürünü lütfen can dostunuzun bedenine uygun olarak veya emin değilseniz 0850 304 6867 – 0552 242 5767 nolu destek hattımızdan yardım alarak sipariş ediniz. 

 

● Belli oranda su geçirmez

● Metal aksamları krom kaplamadır

● 1.sınıf hakiki deridir

● Alt kısmı softludur

 

Not: Deri ürünlerinizi uzun ömürlü kullanmak için ay da bir nemli bezle silinip, badem yağı veya ayakkabı parlatıcıları ile siliniz.Tüm gezdirme ve göğüs tasması modellerimiz gezdirme amaçlıdır, bağlama amaçlı kullanılmaz. Bağlama amacıyla sadece bağlama zincirlerini kullanınız.

 

Diğer Bağlantılar

 • Diğer Tasma modellerimize göz atabilirsiniz.
 • Kedilerinizle ilgili tüm ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kedilerinizle ilgili bir çok faydalı bilgilerin yer aldığı TuruncuPet bilgi portalimizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Aynı Ürünü pazaryeri platformundaki mağazalarımızdan da sipariş verebilirsiniz.
  • ty logo | Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Köpek Göğüs Tasması Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.n11 logo | Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Köpek Göğüs Tasması Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.cs logo | Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Köpek Göğüs Tasması Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.hb logo | Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Köpek Göğüs Tasması Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.gg logo | Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür. Köpek Göğüs Tasması Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması , %100 deride imal edilmiş, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.

 

Ağırlık1 kg
Beden

, , , ,

Marka

Renk

, , , ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

1 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Spider Model Köpek Göğüs Tasması ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.