Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli)

Doggie
Stok:

Sadece 1 adet kaldı


Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli), Uzun Burunlu Köpekler İçin %100 Deri Ağızlık

 170,91 190,91

 162,36 181,36 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli)

Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli), bitkisel işlenti ile işlenmiş, yüksek mukavemetli belli oranda su geçirmezlik özelliği bulunan, paslanmaz krom kaplama metal aksesuarlı ve kaliteli işçilik ile doggie garantisinde üretilmiştir.

Derinin alt kısmında evcil hayvanlarınızın boynuna zarar vermeyen antikanserojen yumuşak doku kullanılmıştır.

Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli) Özellikler:

 • El Yapımı: Kocaman Pet bünyesinde üretilen tekstil bazlı ürünlerde %95’e varan oranlarda el işçiliği ve emeği söz konusudur. Elinize aldığınız her ürün, şirketimiz bünyesinde çalışan ustalarımızın onlarca yılı aşkın tecrübesi ve mesleklerine yönelik ilk günkü gibi taze ve bitmeyen heyecanları ile üretiliyor. Her bir ürünümüz, en az 25 farklı kişinin tecrübesi ve becerisi ile yoğruluyor ve ardından sıkı kontroller sonucu sizlere ulaşıyor. Sizlerin satın aldığınız her ürünün, size layık olabilmesi adına kocaman ailesi olarak daima en iyisini hedefliyor ve bu amaçla çok çalışıyoruz.
 • Uzun Burun: Bu ağızlık, uzun burunlu köpek cinsleri için tasarlanmıştır. Orta ağırlıktaki dostlarımız için M beden, büyük ağırlıktakiler için L beden, iri ağırlıktakiler için XL beden uygundur. Bu bedenler tavsiye niteliğinde olup, yaklaşık değerlerdir.
 • Eğitim Serisi: Eğitim Serisi köpek koruma ağızlığı, daha çok profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olan ürünlerdir. Evcil dostumuzun eğitiminde, sahibine yardımcı olmak üzere tasarladığımız özel ürünlerdendir.
 • Konfor Serisi: Konfor serisi ağızlık, evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Bu serimizde doğal derilerin altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanarak dikilmiş ve birleştirilmiştir.
 • Vegetal Seri: Ürünümüzde kullandığımız Vegetal deri, Türkiye’de, bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Kendine özgü cilt yapısı ve görünümü itibarıyla her bir deri, kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler, doğal malzeme olmaları sebebiyle kötü hava koşulları, güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkilerden korunmak için gerçek deriden üretilen ürünlerin, belirli aralıklarla temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi bu ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler, gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına karşı dayanımlı olmak gibi standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.
 • Kauçuklu Dolgu Ped: Kauçuk dolgu ped, su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanımlı özel bir materyaldir. Üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ile kauçuk dolgu pedlerimiz, hem dostlarımız için hem de pet sahipleri için ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.
 • Metal Aksesuarlar: Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli) Ölçüler:

BedenKayış GenişliğiBoyun ÇevresiAçıklama
S1 0 mm42 cm5 – 15 Kg Arası Uzun Burunlu Köpekler için
M15 mm55 cm11 – 25 Kg Arası Uzun Burunlu Köpekler için
L20 mm65 cm25 – 40 Kg Arası Uzun Burunlu Köpekler için
XL20 mm80 cm40 Kg ve Üzeri Uzun Burunlu Köpekler için

Kullanım Tavsiyeleri ve Uyarılar:

 • Ürünümüz, tamamen doğal işlenti ile imal edilen gerçek deri ürün olduğu için evcil hayvanlarınız için ısırmak, dişlemek ve kemirmek açısından gayet ideal bir ürün işlevi görecektir. Bunun için ürün kullanıldıktan ve petinizin üzerinden çıkarıldıktan sonra, evcil hayvanınızın asla uzanamayacağı yerlere asılmalı ve konulmalıdır.
 • Deri ağızlık ürünlerimizi ayda bir kere, nemli bir bezle sildikten sonra, varsa badem yağı ile yağlamak; yoksa kaliteli ayakkabı temizleme süngerleri ile temizlemek, ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. Buna ek olarak çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra ürünün nemli bir bezle silinip temizlenmesi uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir.
 • Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.
Beden

,

Marka

Renk

, ,

Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 1
  Share

0 incelemesine göre

0.0 genel
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “ Doggie Uzun Burun Köpek Ağızlık %100 Deri (AGK Modeli) ”

Henüz hiç yorum yapılmamış.