-13%
, , , ,

Gorapet Kalem Figürlü Ahşap Köpek Eğitim Çiti Ebat Seçenekli

(1 müşteri incelemesi)
Stok:

Stokta


Yavru köpeğinizin tuvalet eğitimini vermek için alan sınırlaması amacıyla veya aşı programı tamamlanmamış yavrunuzu sıkmadan açık alanda tecrit etmek için kullanabileceğiniz modüler köpek eğitim çitidir.

 255,55 335,55

 242,77 318,77 (Havale)

Temizle
Sosyal Ağlar ile Paylaşım
 • 2
  Shares

Gorapet Kalem Figürlü Ahşap Köpek Eğitim Çiti Ebat Seçenekli

Gorapet Kalem Figürlü Ahşap Köpek Eğitim Çiti, 8 mm MDF  Lam malzemeden bilgisayar kontrollü sistemler ile imal edilmiştir. Yavru köpeğinizin tuvalet eğitimini vermek için alan sınırlaması amacıyla veya aşı programı tamamlanmamış yavrunuzu sıkmadan açık alanda tecrit etmek için kullanabileceğiniz modüler köpek çitidir. Köpeğinizin fiziksel yapısına göre 6’lı  (Medium), 8’li (Large) veya 10’lu (X-Large) sipariş seçeneği mevcuttur.

De-monte olarak gönderilen ürünün montajı oldukça basittir.

Tuvalet eğitimi verdiğiniz köpeğiniz için bu ürünü evinizin uygun bir köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esnek yapısı sayesinde her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Gorapet Kalem Figürlü Ahşap Köpek Eğitim Çiti Özellikleri:

 • Her panel 57,50 cm yükseklik x 37,50 cm genişliğe sahiptir.
 • Kolayca sök tak özelliğine sahiptir.
 • İhtiyacınıza göre 6’lı (Medium), 8’li (Large) ve 10’lu (X-Large) seçenekleri mevcuttur.
 • Modüler yapısı sayesinde dilerseniz istediğiniz sayıda panel alıp birbirine ekleyerek evcilinize güzel bir oyun alanı oluşturabilirsiniz.
 • Tuvalet eğitimi sırasında alan sınırlamak için kullanılabilir.
 • Aşı takip sürecinde açık havada tecrit amaçlı kullanılabilir.
 • Paneller isteğe bağlı olarak altıgen, sekizgen, Ongen, kare veya dikdörtgen şekilli kullanılabilmektedir.

 

Gorapet Kalem Figürlü Ahşap Köpek Eğitim Çiti Ölçüler:

 • Panel Ölçüsü: 40 cm genişlik x 60 cm yükseklik
 • Kapatılan Alan:
  • SMALL – 6 Panelli Çit: 410 cm²
  • MEDIUM – 8 Panelli Çit: 770 cm²
  • LARGE – 10 Panelli Çit: 1230 cm²

gorapet kalem figurlu ahsap kopek egitim citi ebat secenekli 2207 3 | Yavru <a href="https://www.turuncupet.net/petler/kopek/kopek-egitim/kopeklerde-tuvalet-egitimi-nasil-olmalidir">köpeğinizin tuvalet eğitimini</a> vermek için alan sınırlaması amacıyla veya aşı programı tamamlanmamış yavrunuzu sıkmadan açık alanda tecrit etmek için kullanabileceğiniz modüler köpek eğitim çitidir. Köpek eğitim çiti Yavru <a href="https://www.turuncupet.net/petler/kopek/kopek-egitim/kopeklerde-tuvalet-egitimi-nasil-olmalidir">köpeğinizin tuvalet eğitimini</a> vermek için alan sınırlaması amacıyla veya aşı programı tamamlanmamış yavrunuzu sıkmadan açık alanda tecrit etmek için kullanabileceğiniz modüler köpek eğitim çitidir.

Kurulum

Ürünler de-monte olarak tarafınıza özel kutusunda gönderilmektedir. Ürünü teslim aldıktan sonra panellerde yer alan menteşeler rahatlıkla birbiri içerisine girmektedir. Ürünle beraber gelen plastik pinleri menteşelerde yer alan kanallara elinizle itmeniz yeterli olacaktır.

Montaj aşamasında herhangi bir el aletine ihtiyaç duymazsınız.

Ürün tekar sökülmek istendiğinde; menteşelere yerleştirdiğiniz bu plastik pinleri, ataç teli gibi mir tel ile iterek kanaldan çıkarabilirsiniz.

 

Dipnot

Yavru ve Yetişkin Köpeklerde Hem İç Mekanda Hem Dış Mekanda Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir” isimli makalemizi okumanızı öneririz.

Köpeğiniz ile ilgili diğer ürünlerimize göz atmak için; “Köpek” isimli kategoriye bakabilirsiniz.

1 incelemesine göre

5.0 genel
1
0
0
0
0

İnceleme ekle

 1. (n11.com müşterisi)

  Başarılı ürün teşekkür ederim
  Süper ürün tavsiye ediyorum

  (n11.com müşterisi)